Informace o nás

Něco málo na úvod ...

Naše vesnička Jaronice má 90 stálých obyvatel. Některá stavení slouží již pouze k rekreaci,ale na druhou stranu se Jaronice i rozrůstají. Pokud do Jaronic zavítáte, můžete se občerstvit v Hospůdce na návsi, kde se schází nejen místní obyvatelé. U volejbalového hriště je pak hasičárna, do které v loňském roce přibyly dva krásné poháry za první místa v hasičských soutěžích.

Hasičský tým mužů byl zde založen v roce 2008 a už ten rok se umístili na krásných místech. Všichni jsme jim věřili a oni nám dokázali, že na to mají. O rok později přišli naši kluci s tím, že bychom mohli založit i ženský hasičský tým. Chvili jsme váhali, neboť jsme vůbec nevěděli, zda dáme ženský tým dohromady. Ale nakonec jsme dali a tím to všechno začalo. Následoval náš první trénink, pak ještě nějakej a za měsíc dokonce naše první hasičská soutěž v Lipí. Sice to byla pouze pohárová soutěž, ale pro nás ,,naše první hasičská soutěž", které jsme se zúčastnili. A ač jsme tomu nevěřili, umístili jsme se na této soutěži na 3.místě a o 3 týdny později jsme zkusili i VC, na které jsme se umístli na krásném 4.místě,které jsme vůbec nečekali.

Teď v roce 2010 jsme dali dohromady i tým Mužů B.Kteří na to že behaji prvním rokem zvládli být 2. na hasičské soutěži v Třebíně.

Tento rok nejen že tým SDH Jaronice dalo dohromady tým Mužů B ale také Muži z A se zůčastnili několika soutěží Jihočeské Ligy kde se umístili na velice dobrých místech viz Sezóny muži 2010.

Za všechno bychom chtěli poděkovat hlavně našim klukům, kteří nám hodně pomohli co se hasičského sportu týče. Vždy měli svatou trpělivost s náma, když jsme začínali. Věří v nás, že ještě hodně dokážeme. Za to všechno jim patří naše velké ,, DÍKY " !

 

        

                                                                                                Za tým SDH Jaronice (muži a ženy) ... Jana Žáková


TOPlist